17 | 07 | 2024

Каталог про лідерство

Каталог про лідерство.

Опубліковано: Понеділок, 30 жовтня 2023 16:52

Сторінка в Facebook

Сторінка в Facebook.

Опубліковано: Понеділок, 30 жовтня 2023 16:51

TEAM BUILDING STARTED ON FRIDAY`13. Незважаючи на містичність числа 13, лідери вважають його вдалим

В період з 13 по 15 вересня лідери учнівського самоврядування району: депутати Дитячого парламенту ІІІ скликання та представники Дарницької районної ради старшокласників «СТРІЛА» взяли участь у навчальному практикумі «Лідерство – простір формування громадянської культури учнів».

Захід пройшов у мальовничому місці - на базі позаміського дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Зміна», що знаходиться у лісі на Київщині.

Організувало проведення цього, справжнього лідерського фестивалю, Дарницьке районне управління освіти.

Проведенню навчального практикуму передувала велика підготовча робота: складання цікавого, насиченого подіями плану, сценаріїв заходів, що входили до програми, договірна діяльність з фахівцями різних організацій, закладів освіти, які люб’язно погодилися провести цікаві та пізнавальні ігри, квести, тренінги тощо.

Варто зазначити, що завдяки постійній підтримці начальником РУО Євгенією Списовською цікавих ініціатив, що генеруються дітьми - лідерами учнівського самоврядування, такі виїзні навчальні практикуми та семінари стали вже традиційними і організовуються не перший рік.

Цього разу все відбувалося за опрацьованим алгоритмом.

Опубліковано: П'ятниця, 20 вересня 2019 11:30

Детальніше...

ЛИТОПИС ПАРЛАМЕНТУ-3. ЛІДЕРАМ – АКТИВНИЙ РОЗВИТОК. Відбулося перше (спільне) засідання ДПДР та ДРРС «СТРІЛА»

7 вересня у актовій залі Центру позашкільної освіти Дарницького району відбулося перше офіційне засідання Дитячого парламенту ІІІ скликання.

На засіданні також були присутні представники Дарницької районної ради старшокласників «СТРІЛА», координатори комітетів, керівництво ЦПО.

Депутати познайомилися один з одним, з іншими лідерами учнівського самоврядування та керівництвом Центру.

Всі передивилися презентацію діяльності ДПДР та ДРРС «СТРІЛА», яскраві робочі моменти та з активного відпочинку. Новачки мали змогу ознайомитися з основними завданнями, що покладено на лідерів та депутатів, завдати запитання та отримати відповіді.

Депутати розподілилися по комітетах та обговорили деякі організаційні питання, пов’язані з виїздом до табору «ЗМІНА» на триденний навчальний практикум «Запрошуємо у світ лідерства».

Опубліковано: П'ятниця, 20 вересня 2019 11:24

Детальніше...

ЛІТОПИС ПАРЛАМЕНТУ-2. ЗАКЛЮЧНА СЕСІЯ ДИТЯЧОГО ПАРЛАМЕНТУ. Депутати відзвітували і розійшлися на літні канікули

1 червня в актовій залі Центру позашкільної освіти Дарницького району відбулася заключна Сесія Дитячого парламенту другого скликання.

Так співпало, що захід проходив у День захисту дітей, з чим, власне педагоги ЦПО і привітали присутніх.

Привітала Депутатів з цим днем та з початком літніх канікул і начальник відділу з питань позашкільної освіти РУО Анжела Рєка.

В залі були присутні не лише депутати ДПДР другого скликання, а й новообрані депутати, представники Дарницької районної ради старшокласників «СТРІЛА» та Дарницької районної державної адміністрації.

У своєму виступі Анжела Рєка подякувала депутатам за плідну співпрацю з районним управлінням освіти, за гідне представлення району у місті, за допомогу в організації та проведенні різних заходів, у тому числі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за волонтерську діяльність і патронат закладів освіти для дітей з особливими потребами, за ініціативи і соціальні проекти з покращення життя у закладах освіти району, екології та з інших проблемних напрямків. Вона побажала подальших успіхів у навчанні та у вдосконаленні своїх лідерських якостей, щоб гідно нести звання «Лідер» у своєму житті.

Опубліковано: Середа, 05 червня 2019 12:00

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Останні документи

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 № 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 # 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва". 

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня Пролісок Дарницького район

Розпорядження Дарницької районної  в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня "Пролісок" Дарницького району м.Києва"

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування