17 | 07 | 2024

ЛІТОПИС ПАРЛАМЕНТУ-2. ЗАКЛЮЧНА СЕСІЯ ДИТЯЧОГО ПАРЛАМЕНТУ. Депутати відзвітували і розійшлися на літні канікули

1 червня в актовій залі Центру позашкільної освіти Дарницького району відбулася заключна Сесія Дитячого парламенту другого скликання.

Так співпало, що захід проходив у День захисту дітей, з чим, власне педагоги ЦПО і привітали присутніх.

Привітала Депутатів з цим днем та з початком літніх канікул і начальник відділу з питань позашкільної освіти РУО Анжела Рєка.

В залі були присутні не лише депутати ДПДР другого скликання, а й новообрані депутати, представники Дарницької районної ради старшокласників «СТРІЛА» та Дарницької районної державної адміністрації.

У своєму виступі Анжела Рєка подякувала депутатам за плідну співпрацю з районним управлінням освіти, за гідне представлення району у місті, за допомогу в організації та проведенні різних заходів, у тому числі І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за волонтерську діяльність і патронат закладів освіти для дітей з особливими потребами, за ініціативи і соціальні проекти з покращення життя у закладах освіти району, екології та з інших проблемних напрямків. Вона побажала подальших успіхів у навчанні та у вдосконаленні своїх лідерських якостей, щоб гідно нести звання «Лідер» у своєму житті.

Анжела Дмитрівна та всі виступаючі координатори-куратори парламентських комітетів та ДРРС «СТРІЛА» побажали депутатам, як тим, що закінчують свою каденцію, так і новообраним, лідерам учнівського самоврядування, плідно та організовано провести свій літній відпочинок, набратися сил та натхнення на новий навчальний рік і не забувати, що двері Центру позашкільної освіти Дарницького району завжди для них відкриті і що їм тут завжди раді.

Найбільш активних депутатів ДПДР та лідерів ДРРС «СТРІЛА» було нагороджено подяками від Дарницького районного управління освіти за особистий внесок у розвиток дитячого руху в Дарницькому районі, активну громадянську позицію, високі лідерські якості та з нагоди Дня захисту дітей. Також депутати та лідери «СТРІЛИ» отримали медалі та пам’ятні блокноти.

Частина депутатів та лідерів «СТРІЛИ» закінчили своє навчання у школах і гімназіях та вступають до вищих закладів освіти. Їм також побажали успіхів та здійснення їхніх мрій та бажань.

Із своїми звітами виступили представники від кожного парламентського комітету та голова ДРРС «СТРІЛА» Дар’я Малюга.

Зворушливим та емоційним також був спич і голови Дитячого парламенту Анатолія Репечєва.  

З побажаннями всього найкращого та подяками за цікаву і змістовну співпрацю виступили координатор Дитячого парламенту Тетяна Рошка та координатор «СТРІЛИ» Олександр Павленко.

Депутати разом з лідерами учнівського самоврядування співали лідерські пісні та фотографувалися на пам’ять. Незабаром у ЦПО відбудеться «Лідерський випускний», де всі депутати та представники «СТРІЛИ» ще раз зустрінуться разом і «обговорять» плани на літо.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://druo.inet.ua/images/2019/parlament/07

Інф. ПРЕС-Комітету ДПДР

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Останні документи

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 № 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 # 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва". 

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня Пролісок Дарницького район

Розпорядження Дарницької районної  в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня "Пролісок" Дарницького району м.Києва"

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування