16 | 04 | 2024

ШКОЛУ ДИТЯЧОГО ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ ЗАКІНЧИЛИ НАЙДОСТОЙНІШІ. Лідери Дитячого парламенту Дарницького району передали естафету новообранним депутатам

2 червня 2018 з нагоди Дня захисту дітей депутати Дитячого парламенту Дарницького району першого скликання 2017-2018 навчального року провели останню сесію, підбили підсумки своєї роботи.

Сесія була проведена в актовій залі Дарницької районної в м. Києві  державної адміністрації.

Варто зазначити, що не всі депутати першого скликання залишили Дитячий парламент. Багато з них вирішили стати експертами-консультантами для новообранних депутатів Дитячого парламенту. Вони написали відповідні заяви і увійшли до створеної при Дитячому парламенті Консультативно-дорадчої ради. Основні її функції – це допомога новим депутатам, консультування та надання рекомендацій, участь у різноманітних спільних акціях, проектах, які організовуватиме Дитячий парламент тощо.

Учасники сесії переглянули відеофільм-замальовку про деяки події, що відбулися у житті Парламенту протягом навчального року.

Депутати Анастасія Заєць та Олександр Мангасаров у своїх виступах розповіли про основні віхи своєї діяльності у парламентському комітеті та підсумували роботу ДПДР у цілому, поділилися своїми емоціями та враженнями, привітали депутатів нової каденції, які були присутні на сесії.

Надала оцінку діяльності комітету Дитячої дипломатії, як його координатор, та Дитячого парламенту, як його методист, Анна Бартловська. Вона нагадала про основні події в житті Парламенту, його досягнення, про проекти комітетів, про акції соціального, екологічного та патріотичного спрямування, в яких брали участь депутати. Побажала їм успіхів та запросила до співпраці вже як досвідчених лідерів учнівського самоврядування, що пройшли школу дитячого парламентаризму.

Своїми враженнями щодо роботи Дитячого парламенту першого скликання поділилася й начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Анжела Рєка, яка висловила надію, що досвід, набутий депутатами-першопроходьцями, буде врахований у діяльності депутатів нової каденції. Вона привітала їх і побажала успіхів та плідної праці.

За активну участь у роботі Дитячого парламенту та вагомий внесок у розвиток дитячого парламентаризму 19 депутатів ДПДР були відзначені подяками та пам’ятними значками депутата Дитячого парламенту.

Щодо розроблених та опрацьованих діючими депутатами змін до Положення про Дитячий парламент, учасники сесії вирішили це питання винести на обговорення та голосування парламентарів нового скликання під час виїзного семінару, що відбудеться у вересні.

З вітаннями до новообраних депутатів та з напутніми словами виступили голова Дитячого парламенту Олександр Сідіченко та його заступник Анастасія Сербіненко. Настя також поділилася своїми враженнями від Дитячого парламенту. Головні тези її виступу: «Ми отримали великий досвід спілкування один з одним, навчилися комунікувати, генерувати ідеї та відстоювати їх, планувати свій час, розробляти різні соціальні, екологічні, патріотичні проекти, отримали корисні знання під час участі у багатьох тренінгах, коучингах, а саме головне ми здружилися, створили справжню лідерську команду!»

«Я могла би бути просто свідком цього, але я рада, що була його учасником!», - наголосила вона.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://druo.inet.ua/images/2018/parlament/12 

Інф. Прес-комітету ДПДР

Фото: Інни Туркені

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Останні документи

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 № 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 # 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва". 

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня Пролісок Дарницького район

Розпорядження Дарницької районної  в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня "Пролісок" Дарницького району м.Києва"

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування