- Деталі
-
Опубліковано: П'ятниця, 27 жовтня 2017 11:09
21 жовтня, під час чергової роботи комітетів Дитячого парламенту, депутати обговорили організаційні питання та прослухали виступи запрошених фахівців, які поділилися власним досвідом організації та втілення різних соціальних та бізнес-проектів.
Зокрема, маркетинговий директор бізнес-школи Київського інституту міжнародних відносин, CEO*, засновник та ідейний натхненник культурно-образотворчого проекту MY PEKTORAL Катерина Сербіна, розповіла про основні напрямки своєї гуманітарної діяльності: волонтерство, соціальні проекти і благодійні акції. Катерина охоче поділилася власним досвідом ведення бізнесу, розповіла про актуальні тенденції і напрямки можливих бізнес-ідей для молоді, відповіла на запитання та запропонувала дітям співпрацю та консультування.
Кандидат соціологічних наук, доцент, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка Алла Петренко-Лисак розповіла депутатам про проблеми сучасних комунікацій між людьми, особливо молоді, в тому числі й електронні, зокрема в соціальних мережах. Розглянула особливості щодо комфорту людини у приватному і публічному просторі, проаналізувала разом з дітьми проект кімнати відпочинку, який розробляють самі депутати, надала їм рекомендації та поради.
Про «Школу мислення і комунікацій Praxis», яка запрошує дітей і дорослих до спільних філософських діалогів у Малу академію наук України, розповіли координатори парламентських комітетів Інна Конопляста і Інна Макарова.
Детальніше з проектами школи можна ознайомитися за посиланням.
Головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи управління освіти Вікторія Бекещенко розповіла депутатам про розвиток міжнародного проекту «М-18: Ми можемо більше!» і участі в ньому учнівської молоді Дарницького району та зокрема, депутатів Дитячого парламенту і лідерів учнівського самоврядування «СТРІЛА».
Нагадаємо, що міжнародний проект «М-18: Ми можемо більше!» було започатковано у 2015 році, з метою підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління в Україні.
Депутатам ДПДР було запропоновано провести у своїх навчальних закладах обговорення умов конкурсу проектів «Якби мером Києва був я…» в рамках проекту «М-18» і визначитися з пріоритетними напрямками власного проекту, який вони мають розробити (від кожного ЗНЗ по одному проекту).
У подальшому передбачається заслуховування, обговорення проектів від ЗНЗ на робочому засіданні Дитячого парламенту, його захист авторами, співавторами, помічниками та обрання депутатами спочатку трьох найцікавіших, а в подальшому одного актуального проекту для подальшого його доопрацювання, вдосконалення та наступного представлення на конкурсі проектів «Якби мером Києва був я…».
Захист проектів-переможців районного відбору відбудеться 12.11.2017 на форумі «М-18» в приміщенні КМДА.
Усім депутатам, помічникам депутатів, представникам учнівського самоврядування «СТРІЛА» була видана інформація про «М-18», у вигляді плакатів та листівок, а також бланки-форми щодо оформлення проектів, які мають бути ухвалені на засіданні учнівського самоврядування та погоджені з директором навчального закладу.
Детальніше про проект «М-18» та умови конкурсу проектів «Якби мером Києва був я…» можна дізнатися за посиланням.
Інф. Прес-комітету Дитячого парламенту