17 | 07 | 2024

Новий сайт

Дорогі читачі нашого сайту та заклади Дарницького району!

Ми раді представити вам оновлений веб-ресурс, присвячений управлінню освітніми закладами у нашому чудовому районі. Наша команда прагне забезпечити більш ефективне та комфортне функціонування освітніх процесів, пропонуючи інноваційні рішення та повну підтримку вашого навчального закладу.

Як перейти на новий веб-сайт?

Просто перейдіть за посиланням на новий сайт та почніть користуватися всіма перевагами, які ми пропонуємо!

Що буде з цим сайтом ?

Цей сайт залишається активним але перестає оновлюватись. Інформація тут більше не розміщується. Усю актуальну інформацію шукайте вже на новому сайті.

Опубліковано: П'ятниця, 09 лютого 2024 22:00

Проєкт "Пліч-о-пліч"

Стартували спортивні змагання у рамках проєкту "Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги, ініційованого Президентом України. 

Опубліковано: Середа, 07 лютого 2024 14:31

Детальніше...

Інформаційно-просвітницькі відеоролики на тему «Громадське здоров`я»

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на виконання заходів міської цільової програми «Громадське здоров`я» на 2022-2025 роки виготовив низку інформаційно-просвітницьких відеороликів: «Наркотики та підлітки», «Дитячий травматизм», «Опіки у дітей», «Рак простати», «Гіпертонічна хвороба».

Опубліковано: П'ятниця, 02 лютого 2024 14:09

Детальніше...

Обґрунтування

Документ 1

Документ 2

Документ 3

Опубліковано: Середа, 31 січня 2024 09:05

29 січня вся Україна вшановує пам'ять про Героїв Крут.

БІЙ ПІД КРУТАМИ 1918 – ГЕРОЇЧНА Й ВОДНОЧАС ТРАГІЧНА ПОДІЯ НА ШЛЯХУ ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ УКРАЇНЦІВ.

Опубліковано: Понеділок, 29 січня 2024 08:22

Детальніше...

28 СІЧНЯ 1992 ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО НАЦІОНАЛЬНИЙ СИНЬО-ЖОВТИЙ СТЯГ ДЕРЖАВНИМ ПРАПОРОМ УКРАЇНИ.

Українська нація єднається під своїм державним прапором у часи радості та смутку, перемог та поразок.

Його яскраве полотнище численно майорить на світових п’єдесталах слави, підкорених гірських вершинах і навіть майоріло у космосі.

Із синьо-жовтим прапором в руках та мужністю в душах наші незламні Захисники та Захисниці протистоять підступному окупантові, який прагне покрити нашу землю своїм кривавим триколором.

На превеликий жаль, на шляху до свободи нам доводиться втрачати вірних синів та дочок нашої землі. Полеглі Герої повертаються до своїх домівок під синьо-жовтим стягом на щиті. Вічна їм пам'ять і слава.

Наш прапор є свідком усіх подій, що відбуваються в нашій державі. Він супроводжує нас на шляху до волі!

Віримо, що невдовзі він замайорить на всіх тимчасово окупованих територіях!

Синьо-жовтий стяг є символом боротьби і обов’язково стане символом Перемоги!

 

Опубліковано: Неділя, 28 січня 2024 17:40

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв Голокосту, а й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами насилля.

В Україні під час Другої світової війни було знищено понад 60 % євреїв.

Страшним символом Голокосту в Києві став Бабин Яр…
У 21 столітті продовжують гинути мирні жителі, діти, жінки.
Сьогодні жахлива правда минувшини слугує нагадуванням світу про геноцид й українського народу, який продовжується росією.

Відстоюючи своє право на волю та незалежність, Україна мужньо протистоїть країні-агресору.

Пам’ятаючи про жертви Голокосту, усій світовій спільноті треба єднати зусилля, щоб зупинити російську навалу. Це буде гідним вшануванням невинно убитих.
Вічна пам'ять.

 

Опубліковано: Субота, 27 січня 2024 14:09

“Наша єдність – наша зброя”

Цього року Україна вже вдруге відзначатиме День Соборності в умовах повтомаштабної війни. Гасло "одна, єдина, Соборна Україна" для кожного українця стало заповітним бажанням.

 

Опубліковано: Понеділок, 22 січня 2024 00:10

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Останні документи

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 20.12.2023 № 856 "Про закріплення за закладами дошкільної освіти Дарницького району міста Києва території обслуговування"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 № 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва"

Розпорядження Дарницької РДА від 04.10.2022 # 431 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Дарницького району м.Києва". 

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 33 від 31.01.2022 Про режим роботи управління освіти Дарницької районної в місті Киеві державної адміністрації на період дії карантину

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Наказ № 247 від 14.05.2021 "Про визначення відповідальної особи в управлінні освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за завантаження наборів даних"

Розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня Пролісок Дарницького район

Розпорядження Дарницької районної  в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 86 "Про визначення розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та школі-дитячому садку І ступеня "Пролісок" Дарницького району м.Києва"

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування

Розпорядження вд 18.02.2021 № 75 Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування