«Дарниця талантами славиться – 2018»

Опубліковано: Четвер, 27 грудня 2018 12:38
Поглянь на небо, скільки там зірок,
Ми ж - віддзеркалення, творіння їх думок,
Плекають нас і віра, і надія,
Любов вже спонукає – ти, лети,
Своїм життям Чумацький шлях прикрась,
На сонці залиши свої сліди,
Адже настав вже зоряний твій час.

21 грудня 2018 року в гімназії №315 було проведено свято дитячої творчості, свято нагородження переможців VІІІ районного конкурсу-фестивалю «Дарниця талантами славиться»!, присвяченого 100-річчю запровадження позашкільної роботи з дітьми в Україні.

Без віри у свої здібності, у свої сили не можна братися за жодну справу. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній дитині, юнакові та дівчинці стати майстром своєї справи. Про це свідчать виступи учасників конкурсних переглядів фестивалю у номінаціях: «вокальне» та «хореографічне мистецтво», які проходили у листопаді. Скільки в них було праці, натхнення, фантазії!

В цьогорічному фестивалі-конкурсі взяли участь та змагалися за перемогу 78 юних вокалістів, 14 хореографічні дуети та 4 солісти, 11 вокально-хорові та 34 хореографічні колективи. Всього під час конкурсних виступів на сцені фестивалю розкрили свої  таланти понад 1000 учнів.

На святі були присутні:

Члени журі конкурсу:

Призерами у 2-х номінаціях (І, ІІ, ІІІ місця) стали 69 учнів та 29 творчих колективів. Всі переможці були нагороджені дипломами, відзнакою фестивалю, новорічними та іншими подарунками, отримали запрошення на новорічні вистави.

Гран-прі у номінації «вокальне мистецтво» здобули:

Гран–прі у номінації «Хореографічне мистецтво» здобули:

Народний депутат України Віталій Сташук вручив володарям Гран-прі грошові винагороди: солістам - у розмірі 500 грн.; творчим колективам - 3000 грн.

У гала-концерті свята взяли участь: зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-Dance» БДЮТ «Дивоцвіт», учениця гімназії №290 Кулакевич Лада, молодша група хореографічного ансамблю «Мрія» Дитячо-юнацького центру, дует «Сузір’я» у складі: Міненка Андрія та Дяченко Катерини, учнів СШ№255, дует у складі: Черненка Нікіти та Кириченко Аполлінарії, учнів СШ№302, учениця Скандинавської гімназії Мамбетова Мер’єм, учениця СШ№302 Балабекян Каріна, учениця СШ№314 Скоренко Діана, учень гімназії №315 Бекрешов Олексій, гурток сучасного танцю «Densitу» СШ№302, вихованець Дитячо-юнацького центру Федоренко Дмитро; учениця гімназії «Діалог» Ляпіна Злата, гурток сучасного танцю Центру дитячої та юнацької творчості.

Свої музичні вітання подарували гостям і переможцям визнані майстри вокального мистецтва Володимир Раєвський і Данило Карачевський.

Щирі вітання переможцям, їх педагогам, батькам!

Вперед – до нових творчих здобутків!!!