Тиждень права в гімназії № 261 м. Києва

Опубліковано: Понеділок, 24 грудня 2018 11:27

10 грудня, у Всесвітній день захисту прав людини, в гімназії був реалізований Єдиний урок права, який провели курсанти Національної академії внутрішніх справ України. Інформаційна частина перейшла в формат питання – відповідь з подальшим обговоренням. Гімназисти мали змогу поставити питання з правової освіти, які їх цікавили. а відповідали на них не тільки курсанти академії, а й викладачі.

Під час Тижня права ,13.12.18, для учнів 9-11класів учитель правознавства Безпалий В.С. провів брейн-ринг "Маю права знати". Командна гра, цікаві запитання і захоплюючий фінал.

Переможцем стала команда 9-Б класу.

Завершився Тиждень права в гімназії участю в соціальному проекті "Школа героїв". Відбулася цікава зустріч, яку організував один із спікерів «Школи героїв» Карина Коваленко. Формат зустрічі – інтерактивна гра, під час якої учні створювали свої бізнес – проекти, виступали з ними перед гостями – дорослими професіоналами (а їх було 15) в різних сферах життя, отримували практичні знання з багатьох професій, правову підтримку в реалізації своїх ідей.

Зустріч вийшла дуже змістовною, цікавою, веселою, у творчій та гармонійній атмосфері і запам’ятається всім учасникам надовго! Такі проекти сприяють утвердженню віри дітей у свої можливості.