Активний вересень ЦДЮТ

Опубліковано: Вівторок, 30 жовтня 2018 13:31

«Спортивна гордість і надія Дарниці – 2018»

На заході до Дня фізичної культури та спорту «Спортивна гордість і надія Дарниці – 2018» були відзначені кращі спортсмени району за призові місця у змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Вітаємо команду-переможців спортивного туризму Центру дитячої та юнацької творчості та її наставників Пазюка Миколу Миколайовича та Пономаренка Максима Івановича! 

ІІ краєзнавчий фестиваль активу  м. Києва «Свою  Україну любіть!»

20-21 вересня 2018 року вже вдруге краєзнавчий актив  нашого Центру відвідав фестиваль юних краєзнавців «Свою Україну любіть!», який відбувся  на території Дитячого військово-патріотичного табору «Азовець».

На фестивалі ми не тільки дізналися більше про історію, географію рідного краю, набули практичних туристсько-краєзнавчих умінь та життєво необхідних навичок, а і змістовно провели дозвілля. Кожен учасник отримав неоціненний досвід, який допоможе нам в наступних краєзнавчих змаганнях, а також сертифікат учасника та значок «Краєзнавець міста Києва-2018».

Участь у відкритих змаганнях учнівської молоді м. Києва з велосипедного та водного туризму

23 вересня 2018 року Центр дитячої та юнацької творчості традиційно взяв участь у відкритих змаганнях учнівської молоді м. Києва з велосипедного та водного туризму. Вітаємо зі здобутими перемогами у водному туризмі:

у велосипедному туризмі:

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!!!

«ТуризмФест – 2018» 

28 вересня 2018 року Дарницьке районне управління освіти, Центр дитячої та юнацької творчості провели захід до Всесвітнього дня туризму «ТуризмФест – 2018» в парку «Позняки», в якому взяли участь 28 закладів середньої освіти Дарницького району.

Команди продемонстрували свої навички з туристсько-краєзнавчої роботи відвідавши п’ять локацій, а саме: «Мініорієнтування», «Краєзнавчий квест», «Вікторина», «Мотузковий парк», «Техніка пішохідного туризму».

Всі учасники отримали цікавий досвід: позмагалися як розумово, так і фізично, і провели корисно час на свіжому повітрі.

Вітаємо переможців!

Підсумкові протоколи  Туризм Фест  2018

Протокол Краєзнавчий квест