НАРАДА, СЕМІНАР. НОВА ШКОЛА – НОВІ РЕАЛІЇ КОМУНІКАЦІЙ

Опубліковано: Понеділок, 29 жовтня 2018 11:38

22 жовтня у Центрі позашкільної освіти Дарницького району управлінням освіти проведено нараду для заступників директора з виховної роботи.

До порядку денного входили питання: підсумки роботи учасників виїзного семінар-практикуму «Організаційно-методичні аспекти та навчально-виховні компоненти підготовки шкільних роїв до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)», що проводився для шкільних керівників команд-роїв цієї гри «Сокіл»; нагородження переможців районних змагань фестивалю «Туризм Fest», присвячений Всесвітньому Дню туризму.

У другій частині наради відбувся семінар-тренінг «Булінг в освітньому процесі: ризики та профілактика» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Модератор семінару – Геннадій Чепурний, педагог, бізнес-тренер, керівник Міжнародного центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки», автор проекту «Освітня Мнемотехніка».

Отриманні нові знання та практичні навички допоможуть педагогам розв’язувати складні життєві та професійні питання у позитивному ключі в освітньому просторі та у повсякденні.