Березневе розмаїття ЦДЮТ

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 12:30

«Краєзнавчий калейдоскоп» у Музеї історії міста Києва

04.03.2018 року туристи-краєзнавці Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у ІV міському конкурсі-грі «Краєзнавчий калейдоскоп». Захід відбувся на базі Музейно-виставкового центру «Музей історії міста Києва».

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень підготовки за основними краєзнавчими напрямками, а команда старшої вікової групи стали призерами, виборовши почесне ІІІ місце. Вітаємо та бажаємо наступних перемог!

Лекція-концерт «Творчість Петра Ілліча Чайковського та Україна»

15 березня  2018 року керівник  гуртка «Музикотерапія» Скряга Ольга Степанівна провела відкрите заняття на тему «Творчість Петра Ілліча Чайковського та Україна». На лекції-концерті прозвучали твори світової музичної класики у виконанні юних музикантів – вихованців нашого Центру.

Педагоги, вихованці та батьки отримали позитивні емоції та духовне збагачення.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «В обіймах часу»

Вокальна студія «Естрадна пісня» нашого Центру (керівник Тимошенко Т.В.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «В обіймах часу», де традиційно отримали призові місця:

Вітаємо з досягненнями!

Спортивний туризм 

Вихованці  Центру традиційно отримують перемоги в туристсько-спортивних міських та всеукраїнських змаганнях. Для цього вони постійно готуються та тренуються в екстремальних умовах.

Пишаємося, підтримуємо, сподіваємося…

«Пізнай свій край – пізнай себе»

17 березня 2018 року вихованці Центру дитячої та юнацької взяли  участь в ХІХ етапі акції учнівської молоді «Пізнай свій край – пізнай себе». Не зважаючи на морозну погоду, учасники здійснили подорож  протяжністю 2 км і познайомилися з основними культурними об’єктами, розташованими на території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

Готуємося до квесту!

Київський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Україна збирає таланти!» 

Учасники ансамблю «Вітамінки» нашого Центру (керівник Скряга О. С.) продемонстрували свої здібності на фестивалі-конкурсі «Україна збирає таланти!»

Вітаємо та бажаємо нових перемог!