Надзвичайні події в БДЮТ «Дивоцвіт»

Опубліковано: П'ятниця, 13 квітня 2018 14:06

Вітаємо керівника студії образотворчого мистецтва «Сонечко» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Долгушину Наталію Миколаївну та її вихованців із присвоєнням студії почесного звання «Народний художній колектив» (наказ № 295 від 30.03.2018 р. МОіН України)! Пишаємось Вами! Бажаємо натхнення та нових здобутків!

В Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" склалась чудова традиція: перед Великоднем на заняттях вихованці з батьками розписують писанки! Цей рік не виключення – 03 та 05 квітня керівник народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Сонечко" Долгушина Наталія Миколаївна провела майстер-класи для вихованців та батьків з розпису писанок.

5 квітня в БДЮТ "Дивоцвіт" завітали студенти Київського університету ім. Б. Грінченка, для яких директор Надія Лук'янюк провела екскурсію по закладу. Завідувач відділом декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Олена Шендюк провела для студентів майстер-класи з виготовлення мотанки-оберега "Янгол-Охоронець".

Світлана Мачула, випускниця БДЮТ «Дивоцвіт», керівник гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" взяла участь у Всеукраїнському арт-фесті "Pysanka", який традиційно проходить на Софійській площі. Напередодні свята педагоги БДЮТ "Дивоцвіт" відвідали фестиваль! Пишаємось та чекаємо на нові витвори мистецтв!

З 5 квітня в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" працює тематична виставка вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник – Чернюк Тамара Миколаївна) "Великдень – свято свят!". На виставці представлені роботи молодших вихованців об'єднання у техніці декоративного малювання.

10 квітня в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" відбулось урочисте відкриття персональної виставки вихованки зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник – Чернюк Тамара Миколаївна) Сурім Каріни "Сходинки творчості". Каріна займається в гуртку декоративного малювання понад 5 років, за які показала себе старанною та наполегливою вихованкою. На відкритті виставки Каріна розповіла гостям про свої роботи та поділилась планами на майбутнє. Пишаємось та бажаємо творчих успіхів і здійснення мрій!

Протягом квітня в Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" працює тематична виставка робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва "Колорит" (керівник – Світлана Мачула) "Великодні зайчики".