Низка лютневих подій в БДЮТ «Дивоцвіт»

Опубліковано: П'ятниця, 02 березня 2018 11:59

15 лютого в зразковому художньому колективі-студії образотворчого мистецтва "Сонечко" БДЮТ «Дивоцвіт» пройшло заняття з графіки. Керівник студії Долгушина Наталія Миколаївна ознайомила дітей з різними техніками малювання графічних шрифтів.

З 13 по 16 лютого БДЮТ «Дивоцвіт» брав участь у VII Відкритій міській методичній виставці «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку і модернізації сучасної системи освіти України» і став дипломантом у номінації «Профільна освіта у закладі позашкільної освіти як відповідь на запит сучасності та потреби випускника».

17-18 лютого вихованці студії танцю "Імперія танцю" БДЮТ «Дивоцвіт» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з бальних танців "Ukrainian Open Cup 2018", які проходили в м. Львів. Окрім участі в конкурсі, вихованці здійснили екскурсію по найвизначнішим місцям Львова. Вітаємо керівників та вихованців студії із здобутими результатами!

Керівник - Макашев Анатолій Сергійович.

Керівник – Лобановська Юлія Володимирівна.

До кінця лютого в БДЮТ "Дивоцвіт" працювала персональна виставка робіт вихованців зразкового художнього колективу творчого об'єднання "Волошка" (керівник – Чернюк Тамара Миколаївна) "Янголе любий, бережи наших діток". На виставці представлено понад 50 робіт в техніках декоративного малювання та орігамі.

20 лютого у БДЮТ «Дивоцвіт» була представлена тематична виставка малюнка вихованців зразкових художніх колективів студії образотворчого мистецтва «Сонечко» (керівник – Долгушина Наталія Миколаївна) та творчого об’єднання «Волошка» (керівник – Чернюк Тамара Миколаївна) «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

25 лютого вихованці зразкового художнього колективу ансамблю сучасного естрадного танцю "Gracia-Dance" (керівник – Ємець Ірина, керівник гуртка – Олійник Ірина) БДЮТ «Дивоцвіт» взяли участь у І Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів «Dance Generation», в якому здобули ІІ місце! Вітаємо вихованців та педагогів колективу!

25 лютого 2018 року в Київській дитячій школі мистецтв № 6 ім. Г.Л. Жуковського відбувся звітний концерт «Співаймо разом!» хору «Соняшник» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва на підтвердження звання «Зразковий художній колектив» (керівник – відмінник освіти України Світлана Рябінко).

Репертуар концерту складався з творів сучасних дитячих композиторів, з українських пісень та всесвітньої класики. Родзинкою концерту стало виконання музичних творів у супроводі камерно-інструментального ансамблю Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

На концерті була присутня видатна українська композитор Богдана Фільц, яка подякувала хору за виконання її творів та побажала нових творчих здобутків.

Оцінювали виступ хору «Соняшник» високоповажне журі:

Члени журі високо оцінили творчі досягнення дітей і керівника хору та підписали протокол щодо клопотання до Міністерства освіти і науки України про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» хору «Соняшник» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва.