Дарниця талантами славиться – 2017

Опубліковано: Середа, 20 грудня 2017 14:34

Напередодні свята Святого Миколая, 18 грудня 2017 року, в ПК «Дарниця» (вул. Заслонова, 18) відбулося свято нагородження та гала-концерт переможців традиційного районного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Дарниця талантами славиться - 2017».

У конкурсних переглядах в двох номінаціях: «вокальне мистецтво» та «хореографічне мистецтво», що проводилися протягом листопада, взяли участь понад 1000 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

У нагородженні переможців взяли участь: директор компанії  ВАТ «Пантем. UA» Аудрюс Янушкайтіс; члени журі конкурсу – доцент кафедри методики та теорії музичного виховання, хорового співу і дерегування Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова та Київського університету імені Бориса Грінченка, кавалера ордена Святої Великомучениці Варвари, заслуженого діяча мистецтв України Вікторія Касьянова; лауреат міжнародних конкурсів, викладач з народно-сценічного та характерного танцю Київського університету імені Бориса Грінченка Олег Копієвський; артистка Національної опери України, балетмейстер сучасної та класичної хореографії Тетяна Лифинцева; методист відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва Ірина Краснопеєва.

Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів були нагородженні 63 учні та 18 дитячих творчих колективи (документ 1, документ 2).

Гран-прі  фестивалю-конкурсу 2017 року здобули:

-     Бойкова Ніна, учениця гімназії № 315;

-     Гитько Богдана, учениця гімназії № 290,

-     Федоренко Дмитро, вихованець народного художнього колективу ансамблю української пісні «Зозуленька» Дитячо-юнацького центру;

-     Хор «Оксамит» спеціалізованої школи № 305, керівник – Ірина Яценко,

-     Народний художній колектив вокально-хорова студія «Радість» Дитячо-юнацького центру, керівник – Лариса Санцевич,

-     естрадний хор «Feel Sound» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Тетяна Тимошенко,

-     Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Чародії» спеціалізованої школи № 314, керівник – Оксана Крицька;

-    Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», керівники – Бєльтюкова Ірина та Борзенкова Інна.

Дипломанти отримали новорічні та інші подарунки, пам’ятні відзнаки від управління освіти; запрошення на відвідування розважального центру «Дрим таун», новорічної вистави «Бременські музиканти» Театру оперети; картки із поповненням 200 грн. на продукцію  компанії «Папірус» тощо.

Володарям гран-прі, крім традиційних відзнак та подарунків, ВАТ «Пантем. UA» вручив грошові винагороди: окремим виконавцям у розмірі 500 грн., колективам – 3000 грн.

Учасники гала-концерту подарували глядачам справжні хвилини  таланту та натхнення; дали можливість відчути різнобарвність жанрів, які обирають діти для виступу, поринути як у класичні твори так і відчути яскравість сучасних.

У гала-концерті взяли участь талановиті вокалісти та вокальні колективи: вихованці ЦДЮТ – естрадний хор «Feel Sound» та Пурхало Кирилл; вихованці ДЮЦ – Федоренко Дмитро, Бабарикіна Марта, хор «Радість» та квартет у складі: Пасичник Дарини, Павлечко Насті, Павлечко Марусі та Білошапки Мар’яни; учениця ліцею №303 Круценко Марія; учениця гімназії № 290 Гитько Богдана; хореографічні колективи: зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Грація-денс», зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» (БДЮТ «Дивоцвіт»), зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Чародії» СШ № 314, зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Країна танців» СШ № 274, зразковий художній колектив «Школа танців «Іріс» гімназії № 323, хореографічний колектив «Density» СШ № 302.

Вітаємо ще раз переможців та бажаємо всім учасникам фестивалю у 2018 році творчих перемог та здійснення мрій!!!